Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

WOLF 8308604 Käigukasti õli

  • Varuosa number: 8308604
  • Tootja: WOLF
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 18,29 €
14,63 € sh KM 21%
14.63 € / 1 L
Internetimaksed:

Käigukasti õli WOLF 8308604

Tehnilised andmed

Õli: Sünteetiline õli
Konteineri tüüp: Pudel
Maht(liiter): 1
Sertifitseerimine API järgi: GL-4
Spetsifikatsioon: BMW 83220306816
Spetsifikatsioon: BMW 83220397244
Spetsifikatsioon: BMW 83220440214
Spetsifikatsioon: BMW 83222147477
Spetsifikatsioon: BMW 83222148578
Spetsifikatsioon: BMW 83222148579
Spetsifikatsioon: BMW 83222167666
Spetsifikatsioon: BMW 83222409710
Spetsifikatsioon: BMW 83222433157
Spetsifikatsioon: BMW 83225B3AC81
Spetsifikatsioon: BMW DCTF-1
Spetsifikatsioon: BMW DCTF-2
Spetsifikatsioon: BMW DTF 1
Spetsifikatsioon: BMW FFL-4
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-3
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-5
Spetsifikatsioon: CHERY 9009011085
Spetsifikatsioon: CHERY 730DHB 7DCT300
Spetsifikatsioon: CHERY 730DHC 7DCT300
Spetsifikatsioon: CHERY 738DHA 7DCT380
Spetsifikatsioon: CHRYSLER 68044345EA
Spetsifikatsioon: DAIML TR DTFR 13C130
Spetsifikatsioon: FERRARI TF DCT-F3
Spetsifikatsioon: FIAT 9.55550-DA11
Spetsifikatsioon: FIAT 9.55550-MZ2
Spetsifikatsioon: FIAT 9.55550-MZ6
Spetsifikatsioon: FORD F-DC
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C200-D2
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C200-D3
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C200-E1
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C218-A1
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C936-A
Spetsifikatsioon: GM DEXRON DCT
Spetsifikatsioon: GM FFL-4
Spetsifikatsioon: GREAT WALL GW7DCT1
Spetsifikatsioon: GREATWALL GWM7DCT450
Spetsifikatsioon: HONDA MTF III
Spetsifikatsioon: HYU 043002N110 WDHO1
Spetsifikatsioon: KIA 043002N110 WDHO1
Spetsifikatsioon: KUNLUN DCTF-7S
Spetsifikatsioon: MB 236.21
Spetsifikatsioon: MB 236.22
Spetsifikatsioon: MB 236.24
Spetsifikatsioon: MB 236.25
Spetsifikatsioon: MB 239.21
Spetsifikatsioon: MB 239.22
Spetsifikatsioon: MB SLS A0019898603
Spetsifikatsioon: MCLAREN FFL-4
Spetsifikatsioon: MITS DIAMQUEENSSTF-1
Spetsifikatsioon: NISSAN 999MP-6TRT00P
Spetsifikatsioon: NISSAN DCT FLUID
Spetsifikatsioon: NISSAN GR6
Spetsifikatsioon: NISSAN GT-R R35
Spetsifikatsioon: NISSAN LV MTF-1
Spetsifikatsioon: NISSAN R35 SPECIAL
Spetsifikatsioon: PORSCHE 000.043.20
Spetsifikatsioon: PORS 000.043.207.29
Spetsifikatsioon: PORS 000.043.207.30
Spetsifikatsioon: PORS 000.043.210.44
Spetsifikatsioon: PORS 000.043.305.63
Spetsifikatsioon: PORS 971.094.307.02A
Spetsifikatsioon: PORS 999.917.080.00
Spetsifikatsioon: PORS 999.917.080.01
Spetsifikatsioon: PORS 999.917.546.00
Spetsifikatsioon: PORSCHE TF 0870
Spetsifikatsioon: PSA 1618078480
Spetsifikatsioon: PSA 9730 A8
Spetsifikatsioon: PSA 9734 S2
Spetsifikatsioon: PSA JWS 2271
Spetsifikatsioon: RENAULT 7711579456
Spetsifikatsioon: RENAULT 7711785243
Spetsifikatsioon: REN BOT450EDC6-Speed
Spetsifikatsioon: RENAULT DC4
Spetsifikatsioon: RENAULT DW5
Spetsifikatsioon: RENAULT DW6
Spetsifikatsioon: SINOPEC DCTF-GS
Spetsifikatsioon: SUZ 99000-22B27-036
Spetsifikatsioon: TOYOTA JWS 2271
Spetsifikatsioon: TOYOTA LF
Spetsifikatsioon: TOYOTA LV 75W MT
Spetsifikatsioon: TOYOTA 0888581001
Spetsifikatsioon: VOLVO 1161839
Spetsifikatsioon: VOLVO 32240415
Spetsifikatsioon: VOLVO 32240419
Spetsifikatsioon: VOLVO 1161520-7
Spetsifikatsioon: VOLVO BOT341#1161838
Spetsifikatsioon: VOLVO D1
Spetsifikatsioon: VOLVO D2
Spetsifikatsioon: VW G 052 171
Spetsifikatsioon: VW G 052 178
Spetsifikatsioon: VW G 052 182
Spetsifikatsioon: VW G 052 512
Spetsifikatsioon: VW G 052 513
Spetsifikatsioon: VW G 052 524
Spetsifikatsioon: VW G 052 527
Spetsifikatsioon: VW G 052 529
Spetsifikatsioon: VW G 052 726
Spetsifikatsioon: VW G 052 798
Spetsifikatsioon: VW G 055 512
Spetsifikatsioon: VW G 055 524
Spetsifikatsioon: VW G 055 529
Spetsifikatsioon: VW G 055 549
Spetsifikatsioon: VW G 060 726
Spetsifikatsioon: VW G 070 726
Spetsifikatsioon: VW G009317
Spetsifikatsioon: VW TL 521 82
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid


Jätke oma arvustus WOLF 8308604 käigukasti õli

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.