Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

METZGER 8070121 Paigutus,kardaan

  • Varuosa number: 8070121
  • Tootja: METZGER
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 118,11 €
94,49 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Paigutus,kardaan METZGER 8070121

Tehnilised andmed

Piirangutega toode/piirangu info 2: koos kuullaagriga
Välisläbimõõt: 73 mm
Siseläbimõõt: 47 mm
OE-numbri jaoks: A9064100581
OE-numbri jaoks: A9064100781
OE-numbri jaoks: A9064101081
OE-numbri jaoks: A9064101281
OE-numbri jaoks: A9064101581
OE-numbri jaoks: A9064101781
OE-numbri jaoks: 2E0598351C
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Kasutatakse sõidukites

Loading...

Jätke oma arvustus METZGER 8070121 paigutus,kardaan

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.