Andmete laadimine...
Loading...

Valitud auto

Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

METZGER 8070120 Paigutus,kardaan

  • Varuosa number: 8070120
  • Tootja: METZGER
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 146,29 €
117,03 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Paigutus,kardaan METZGER 8070120

Tehnilised andmed

Piirangutega toode/piirangu info 2: koos kuullaagriga
Siseläbimõõt: 47 mm
Välisläbimõõt: 73 mm
OE-numbri jaoks: A9064101181
OE-numbri jaoks: A9064100681
OE-numbri jaoks: A9064101381
OE-numbri jaoks: A9064100881
OE-numbri jaoks: A9064101681
OE-numbri jaoks: A9064101881
OE-numbri jaoks: A9064100281
OE-numbri jaoks: 2E0598351B
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Kasutatakse sõidukites

Loading...

Jätke oma arvustus METZGER 8070120 paigutus,kardaan

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.