Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

METZGER 2390071 Generaatori pingeregulaator

  • Varuosa number: 2390071
  • Tootja: METZGER
  • Saadavus: Laos
  • Tarneaeg: 1 tööpäev
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 113,73 €
90,98 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Generaatori pingeregulaator METZGER 2390071

Tehnilised andmed

Pinge: 14 V
Generaatorinumber: Valeo 437437+437361
Generaatorinumber: Valeo 437423+437208
Generaatorinumber: Valeo 437559+440056
Generaatorinumber: Valeo 437424+437439
Generaatorinumber: Valeo 437434+440036
Generaatorinumber: Valeo 437558+437543
Generaatorinumber: Valeo 437112+746001
Generaatorinumber: Valeo 746026+746096
Generaatorinumber: Valeo 746097
Generaatorinumber: SG12B052+055+068+071
Generaatorinumber: SG012b072+081+089
Generaatorinumber: SG12B096+098+105
Generaatorinumber: SG12B109+110+123
Generaatorinumber: SG9B053+089+108
Generaatorinumber: TG11C010+011+022
Generaatorinumber: TG11c027+034+049
Generaatorinumber: TG11C061+063+064
Generaatorinumber: TG8S019+025
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid

RENAULT
7701057359 • 7701208248
IKA
140045

Kasutatakse sõidukites

Loading...

Jätke oma arvustus METZGER 2390071 generaatori pingeregulaator

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.