Andmete laadimine...
Loading...

Valitud auto

Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

METZGER 2390058 Generaatori pingeregulaator

  • Varuosa number: 2390058
  • Tootja: METZGER
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 32,76 €
26,21 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Generaatori pingeregulaator METZGER 2390058

Tehnilised andmed

Nominaalpinge (V): 14,5
Generaatoriteostus: generaatori pingeregulaator, neg.
Generaatorinumber: ALFA ROMEO 60672342
Generaatorinumber: ALFA ROMEO 60673305
Generaatorinumber: BOSCH 124515087
Generaatorinumber: BOSCH 124515090
Generaatorinumber: BOSCH 124615002
Generaatorinumber: BOSCH 124615027
Generaatorinumber: BOSCH 986041930
Generaatorinumber: CITROEN 57054F
Generaatorinumber: CITROEN 5705AA
Generaatorinumber: CITROEN 96217914
Generaatorinumber: CITROEN 96408787
Generaatorinumber: FIAT 71716671
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid

FIAT
9949367 • 0009949367
CITROËN/PEUGEOT
5761.A8
IKA
160265

Kasutatakse sõidukites

Loading...

Jätke oma arvustus METZGER 2390058 generaatori pingeregulaator

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.