Andmete laadimine...
Loading...

Valitud auto

Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

RAVENOL 1221105-B20-01-888 Käigukasti õli

  • Varuosa number: 1221105-B20-01-888
  • Tootja: RAVENOL
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 328,21 €
262,57 € sh KM 21%
13.13 € / 1 L
Internetimaksed:

Käigukasti õli RAVENOL 1221105-B20-01-888

Tehnilised andmed

Õli: Sünteetiline õli
Hulgaühik: Bulk kaup
Maht(liiter): 20
Spetsifikatsioon: Chrysler 4874464
Spetsifikatsioon: Chrysler 4874465
Spetsifikatsioon: Chrysler MS-9224
Spetsifikatsioon: Chrysler MS-9417
Spetsifikatsioon: GM 1052931
Spetsifikatsioon: GM 12345349
Spetsifikatsioon: GM 12345577
Spetsifikatsioon: GM 12377916
Spetsifikatsioon: GM 9985535
Spetsifikatsioon: GM 9985648
Spetsifikatsioon: GM 9986105
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid


Jätke oma arvustus RAVENOL 1221105-B20-01-888 käigukasti õli

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.