Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

AJUSA 11185000 Blīve, Motora bloka galvas vāks

  • Varuosa number: 11185000
  • Tootja: AJUSA
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
42,06 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Blīve, Motora bloka galvas vāks AJUSA 11185000

Tehnilised andmed

Jämedus/Tugevus (mm): 6,3
Laius (mm): 325
Pikkus (mm): 1 035
OE-numbri jaoks: A4700100179
OE-numbri jaoks: A4700100230
OE-numbri jaoks: A4700100279
OE-numbri jaoks: A4700100330
OE-numbri jaoks: A4700101130
OE-numbri jaoks: A4700101430
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid

MERCEDES-BENZ
A4700160280 • A4700160480 • 4700160280 • 4700160480

Jätke oma arvustus AJUSA 11185000 blīve, motora bloka galvas vāks

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.