Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

WOLF 1048402 Käigukasti õli

  • Varuosa number: 1048402
  • Tootja: WOLF
  • Saadavus: Viimased tükid
  • Tarneaeg: 1 tööpäev
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 286,56 €
229,25 € sh KM 21%
11.46 € / 1 L
Internetimaksed:

Käigukasti õli WOLF 1048402

Tehnilised andmed

Õli: Poolsünteetiline õli
Viskoossusklass SAE järgi: 75W-80
Konteineri tüüp: Kanister
Maht(liiter): 20
Sertifitseerimine API järgi: GL-4+
Spetsifikatsioon: BMW 23001434404
Spetsifikatsioon: BMW 83220309031
Spetsifikatsioon: BMW 83220403247
Spetsifikatsioon: BMW 83227533818
Spetsifikatsioon: BMW 23007533513/818
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-1
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-2
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-3
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-4
Spetsifikatsioon: BMW MTF LT-5
Spetsifikatsioon: FIAT 14621616
Spetsifikatsioon: F9.55550 CTRF178.B06
Spetsifikatsioon: F9.55550 CTRF921.B10
Spetsifikatsioon: FIAT 9.55550-MX3
Spetsifikatsioon: FIAT 9.55550-MZ1
Spetsifikatsioon: FORD 1382914
Spetsifikatsioon: FORD 1547953
Spetsifikatsioon: FORD ESD-M2C186-A
Spetsifikatsioon: FD WSD-M2C200C/C2/C3
Spetsifikatsioon: FORD WSD-M2C200-D
Spetsifikatsioon: FORD WSS-M2C200-D2
Spetsifikatsioon: GM 1940182
Spetsifikatsioon: GM 1940711
Spetsifikatsioon: GM 1940757
Spetsifikatsioon: GM 1940768
Spetsifikatsioon: GM 1940776
Spetsifikatsioon: GM 88861800
Spetsifikatsioon: GM 88861801
Spetsifikatsioon: HONDA 08261-99964
Spetsifikatsioon: HONDA 08798-9031
Spetsifikatsioon: HONDA MTF 94
Spetsifikatsioon: HONDA MTF-7289
Spetsifikatsioon: HON SpecHONDA MTF
Spetsifikatsioon: HON SpecHONDA MTF-II
Spetsifikatsioon: HYUN 02200-00130 TOD
Spetsifikatsioon: LAND ROVER STC 9157
Spetsifikatsioon: LAND ROVER STC 9158
Spetsifikatsioon: LAND ROVER TYK500030
Spetsifikatsioon: MB 235.1
Spetsifikatsioon: MITSUBISHI MZ312644
Spetsifikatsioon: NISSAN 999MP-MTF20P
Spetsifikatsioon: NISSAN KE91699932R
Spetsifikatsioon: NISSAN MT-XZ
Spetsifikatsioon: OPEL GM 1940182
Spetsifikatsioon: OPEL GM 1940757
Spetsifikatsioon: OPEL GM 1940768
Spetsifikatsioon: OPEL GM 1940776
Spetsifikatsioon: PSA 9730 A2
Spetsifikatsioon: PSA 9730 A8
Spetsifikatsioon: PSA B71 2315
Spetsifikatsioon: PSA B71 2330
Spetsifikatsioon: SUBARU K0321-F0090
Spetsifikatsioon: TOYOTA 08885-00705
Spetsifikatsioon: TOYOTA JWS 227
Spetsifikatsioon: VOLVO 97308
Spetsifikatsioon: VOLVO 97309
Spetsifikatsioon: VOLVO 97310
Spetsifikatsioon: VOLVO 1161681
Spetsifikatsioon: VOLVO 1161745
Spetsifikatsioon: VW 501.50
Spetsifikatsioon: VW AMAROK 0C6
Spetsifikatsioon: VW G 005 000
Spetsifikatsioon: VW G 009 317
Spetsifikatsioon: VW G 052 171
Spetsifikatsioon: VW G 052 178
Spetsifikatsioon: VW G 052 512
Spetsifikatsioon: VW G 052 527
Spetsifikatsioon: VW G 052 532
Spetsifikatsioon: VW G 052 726
Spetsifikatsioon: VW G 052 911
Spetsifikatsioon: VW G 055 538
Spetsifikatsioon: VW G 50
Spetsifikatsioon: VW TL 52 532
Spetsifikatsioon: VW TL 726
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid

BMW
83 22 0 140 516

Jätke oma arvustus WOLF 1048402 käigukasti õli

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.