Andmete laadimine...
Loading...
Ostke varuosi soodsalt meie poest:

Mootori tüüp:

ELRING 071.190 Plokikaanetihend, suruõhukompressor

  • Varuosa number: 071.190
  • Tootja: ELRING
  • Saadavus: Ei ole saadaval
  • Tarneaeg: tööpäeva
  • Tarne:

    DPD deliveryUnisend tarneOmniva tarneVenipak tarne

Tasuta tarneni - 0,00 €
Tasuta tarneni -
-20% 4,84 €
3,87 € sh KM 21%
Internetimaksed:

Plokikaanetihend, suruõhukompressor ELRING 071.190

Tehnilised andmed

Kompressori-ID: A9361300815
Kompressori-ID: A9361302215
Kompressori-ID: A4711304215
Kompressori-ID: A4701301215
Kompressori-ID: A4701301615
Kompressori-ID: A4701302215
Kompressori-ID: A4701303315
Tootja piirang: Voith
Tehnilisi andmeid jälgida 
alternatiivne remondikomplekt: 071.180
Varuosa ei sobi valitud sõidukile!

Varuosa number

OEM asendusnumbrid


Jätke oma arvustus ELRING 071.190 plokikaanetihend, suruõhukompressor

Arvustuse lisamiseks logige sisse!


Seda toodet pole veel hinnatud.

Täname arvustuse eest

Peagi on see toote lehel nähtav.

Vorm on poolik!

Palun täitke kõik vormi väljad.



Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem teave on privaatsuspoliitikas.